Movies
Ratings
423- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.5
Singin' in the RainRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
- CobwebRated ★ 4.5

12.12: THE DAYRated ★ 4.0