Movies
Ratings
1415
Sweet BeanRated ★ 2.0- Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Born to Be BlueRated ★ 3.5
NoiseRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
- Carry OnRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0- Hi.5Rated ★ 3.0
- NowhereRated ★ 3.0
- The PactRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0- The MatchRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
MalenaRated ★ 3.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 2.5
Tokyo SonataRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0