Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 1.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
KagemushaRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.0- No Other ChoiceRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 1.5
Typhoon ClubRated ★ 3.5
I Am LoveRated ★ 3.5
SpencerRated ★ 3.0
The FallRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 2.5
Blue ValentineRated ★ 3.5
YearningRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Love Lies BleedingRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 1.5