Movies
Ratings
618
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
The House That Jack BuiltRated ★ 4.5
BumblebeeRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Third MurderRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Pet SemataryRated ★ 1.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
Howling VillageRated ★ 1.5
CatsRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.0
It Chapter TwoRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
The RoadRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 3.5