Titles you rated

SearchingRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5

Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5

Baby DriverRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0

BurningRated ★ 4.5
Isle of DogsRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
A Man and a WomanRated ★ 2.5
ForgottenRated ★ 3.0
PatersonRated ★ 4.0

1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5