Movies
Ratings
417
Worst WomanRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.5

BurningRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5

The RevenantRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0

MidsommarRated ★ 4.5

Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 4.5

Innocent WitnessRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5