Titles you rated

Brad's StatusRated ★ 5.0
Villain and WidowRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0

ParasiteRated ★ 5.0

Love Guide for DumpeesRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0

BurningRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
Mother!Rated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.5

Confidential AssignmentRated ★ 2.5
AlliedRated ★ 2.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0