Movies
Ratings
186
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0

Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.5

Midnight RunnersRated ★ 3.5
The PartyRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5

WonderRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5

1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.0
CocoRated ★ 4.0

Keys to the HeartRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Dragon Ball Z: Dead ZoneRated ★ 3.5