Titles you rated

ShopliftersRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5

Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
Love in the AfternoonRated ★ 5.0

The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5

The Accidental DetectiveRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Mr. Smith Goes to WashingtonRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 1.5
The Squid and the WhaleRated ★ 5.0
The GraduateRated ★ 5.0
A Brighter Summer DayRated ★ 5.0
Café SocietyRated ★ 2.5
Jerry MaguireRated ★ 5.0
Two Days, One NightRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5