Titles you rated
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.0

Tune in for LoveRated ★ 4.0
InnocenceRated ★ 5.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 4.0

The Man Standing NextRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
Waiting For RainRated ★ 2.5

Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.0

Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
CloserRated ★ 2.0

PawnRated ★ 3.0
Guilt by DesignRated ★ 5.0

I WeirDoRated ★ 4.0
The TableRated ★ 3.5

BurningRated ★ 4.5
The InternRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.0
I Am MotherRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.0