Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5

HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5

What Women WantRated ★ 3.5

Love in the Big CityRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5

Castaway on the MoonRated ★ 4.0

FirefightersRated ★ 1.0
UprisingRated ★ 2.5

ReboundRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 2.5

PilotRated ★ 2.0
SoulmateRated ★ 3.5
20th Century GirlRated ★ 4.0

Project SilenceRated ★ 1.5