Series
Ratings
236
Ms. Undercover BossRated ★ 3.5
The Night Agent Season 3Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 5.0
Unknown SeoulRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
DoubtRated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 5.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
The FrogRated ★ 3.5
My Unfamiliar FamilyRated ★ 4.0
Eyes of DawnRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.5