Movies
Ratings
60

Memento MoriRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 3.0

Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
When This Summer is OverRated ★ 3.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0

A Tale of Two SistersRated ★ 3.5

Three SistersRated ★ 3.5
ElioRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 3.0

The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0

IncendiesRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0

Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0