Titles you rated


VenomRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 0.5

1987: When the Day ComesRated ★ 4.5

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
JumperRated ★ 0.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 2.0

TunnelRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0

A Taxi DriverRated ★ 4.5
Annabelle: CreationRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5