Titles you rated
Predator: Killer of KillersRated ★ 2.5
Last MileRated ★ 2.5
Snow WhiteRated ★ 2.0

WhiplashRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0

Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0

12.12: THE DAYRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 3.5
The MarvelsRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.5

The Boy and the HeronRated ★ 3.0