Titles you rated
KOKUHORated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5

Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Asako I & IIRated ★ 5.0

The FabelmansRated ★ 4.5

Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5

Whisper of the HeartRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Hijack 1971Rated ★ 3.0

The First Slam DunkRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 4.0

Past LivesRated ★ 3.5