Movies
Ratings
1009
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0

The Boy and the HeronRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.5

AftersunRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5

ExhumaRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5

Late Night With the DevilRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0

Concrete UtopiaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5

Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5