Movies
Ratings
648
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.5

Late Night With the DevilRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Night on EarthRated ★ 4.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0

Past LivesRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5

ExhumaRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
The Old OakRated ★ 4.0

Take This WaltzRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5