Movies
Ratings
2031
Better DaysRated ★ 3.5
Lucky MonsterRated ★ 3.0
FestivalRated ★ 3.5
SWAGRated ★ 2.5
I Wish Someone Were Waiting for Me SomewhereRated ★ 3.0
Ma Rainey's Black BottomRated ★ 3.5
MankRated ★ 3.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.0

CollectorsRated ★ 2.5
CallRated ★ 3.0
The Eight HundredRated ★ 2.5
JoséeRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.0

Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 2.0
OnwardRated ★ 3.0
Da 5 BloodsRated ★ 3.5
AdamRated ★ 3.0

#AliveRated ★ 3.0