Movie
Series
Book
Webtoon
Login
Sign Up
Movies
Ratings
386
More
Thelma & Louise
Rated ★ 4.5
Nomadland
Rated ★ 2.0
I Origins
Rated ★ 5.0
The Contact
Rated ★ 4.5
Portrait of a Lady on Fire
Rated ★ 5.0
A Short Film About Love
Rated ★ 5.0
Bring Me Home
Rated ★ 2.0
2001: A Space Odyssey
Rated ★ 4.5
Anna
Rated ★ 3.5
House of Hummingbird
Rated ★ 4.0
The House of Us
Rated ★ 3.5
Toy Story 4
Rated ★ 5.0
Hit-and-Run Squad
Rated ★ 3.5
In the Mood for Love
Rated ★ 4.0
Whitney
Rated ★ 3.0
Detroit
Rated ★ 3.0
Wonder Wheel
Rated ★ 3.5
The Post
Rated ★ 4.0
The Spy Gone North
Rated ★ 3.0
Intimate Strangers
Rated ★ 3.0
WatchList
260
Watching
180