Movies
Ratings
1073
BabygirlRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
Kinds of KindnessRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 4.0
QueerRated ★ 3.5

Princess MononokeRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5

Tale of CinemaRated ★ 4.0
The Holy MountainRated ★ 4.0
BorderRated ★ 4.0
Buffalo '66Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Nobody Loves MeRated ★ 3.5

HelplessRated ★ 2.5