Movies
Ratings
505
I Love You Phillip MorrisRated ★ 3.5
PrideRated ★ 3.5
Prayers for BobbyRated ★ 4.5
PhiladelphiaRated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0

Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5

1987: When the Day ComesRated ★ 3.5

WonderRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Truth About LoveRated ★ 4.0
The Wedding SingerRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 3.5