Movies
Ratings
105
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.5

SicarioRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Tokyo SonataRated ★ 4.5
BossRated ★ 1.0

Sleepless in SeattleRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
License to LiveRated ★ 3.0
City of GodRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 3.0
HeatRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5

Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5