Movies
Ratings
1039
DownsizingRated ★ 3.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
The CobblerRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5

SicarioRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 0.5
TullyRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Girls TripRated ★ 4.0
The PostRated ★ 4.0