Movies
Ratings
726

HereditaryRated ★ 3.0

The Berlin FileRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 3.0

Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 2.5

A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.0

BrokerRated ★ 1.5
OppenheimerRated ★ 2.0

Troll FactoryRated ★ 1.5

The Spy Gone NorthRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 2.0
Land of HappinessRated ★ 2.5

Perfect DaysRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0

ExhumaRated ★ 3.5
Maggie's PlanRated ★ 1.0
Escape RoomRated ★ 0.5