Titles you rated
SupermanRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam SEED FREEDOMRated ★ 5.0
Fast XRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0- Kill BoksoonRated ★ 2.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.0
6/45Rated ★ 4.5
NopeRated ★ 4.0
Bullet TrainRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 0.5