Movies
Ratings
453
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 5.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 0.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 2.0
Before SunriseRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 0.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Love, LiesRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 0.5
Ryuichi Sakamoto | OpusRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Take Care of My CatRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0