Titles you rated

Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5- Kill BoksoonRated ★ 2.5
- VerandaRated ★ 3.0
- BallerinaRated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0
Licorice PizzaRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5