Movies
Ratings
294
Se7enRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
Just MercyRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
WitnessRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
At Eternity's GateRated ★ 3.5
C'mon C'monRated ★ 4.0
The Deer HunterRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5- Leave the World BehindRated ★ 2.0
PlatoonRated ★ 3.5
T2 TrainspottingRated ★ 4.0
Godzilla Minus OneRated ★ 1.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
BrothersRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 1.5