Movies
Ratings
202
BeginnersRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Tokyo!Rated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
Le HavreRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 5.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 3.0
April StoryRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0