Movies
Ratings
309
Django UnchainedRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 2.0
SoulRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.5
Daft Punk UnchainedRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 5.0