Series
Ratings
132
Love ScoutRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
Pro BonoRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 4.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 5.0
The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Elsbeth Season 1Rated ★ 4.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Unknown SeoulRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
태풍상사Rated ★ 3.5
Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
DoubtRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Good PartnerRated ★ 4.5

A Woman Who Plays WithRated ★ 3.5
You Are My SpringRated ★ 4.5