Movies
Ratings
867
MidsommarRated ★ 4.0
Men in Black InternationalRated ★ 4.0
RampantRated ★ 3.0

Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
BrightburnRated ★ 3.0

The Divine FuryRated ★ 4.0
Long ShotRated ★ 5.0
Last ChildRated ★ 4.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 4.0
Happy Death Day 2URated ★ 3.5
GlassRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 3.5

ExitRated ★ 5.0

Feng ShuiRated ★ 2.5

What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.5

Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5