Movies
Ratings
250

BurningRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5

Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5

Extreme JobRated ★ 3.5
AnastasiaRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0

Midnight SunRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Back to BurgundyRated ★ 4.0

Be with YouRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Last BlossomRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0