Movies
Ratings
482

Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
IdolRated ★ 2.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.0
DownsizingRated ★ 1.5

Extreme JobRated ★ 3.0

Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 0.5
The GooniesRated ★ 5.0

Little ForestRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 0.5
Gone GirlRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 2.0

The MercilessRated ★ 3.0

The FortressRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
Mortal EnginesRated ★ 2.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
The PredatorRated ★ 0.5
RampantRated ★ 1.5
MonstrumRated ★ 2.5

How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.0