Movies
Ratings
198
Music and LyricsRated ★ 4.0

What Women WantRated ★ 4.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 4.5
A Different ManRated ★ 4.0
MahjongRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5

BurningRated ★ 3.5

Decision to LeaveRated ★ 2.5
Drive My CarRated ★ 3.5

MinariRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 5.0
American HoneyRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Good TimeRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 2.5
Mid90sRated ★ 5.0