Movies
Ratings
144
CloserRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 1.0
Annie HallRated ★ 3.5
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 1.5
Holy MotorsRated ★ 0.5
SpotlightRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 1.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Still AliceRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.5
Rear WindowRated ★ 3.0