Movies
Ratings
322
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
PilotRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 0.5
The Bélier FamilyRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 0.5
Gran TurismoRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 4.0
Red NoticeRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0