Titles you rated
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
ElementalRated ★ 1.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
SoulRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.0