Movies
Ratings
860
The World of LoveRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0

Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5

Love in the Big CityRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0