Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5

Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
NonnasRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Lord of the FliesRated ★ 4.0
The White TigerRated ★ 4.0

The Chef of South PolarRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.5
RevolverRated ★ 2.0

Past LivesRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 4.0

The Dream SongsRated ★ 4.0

Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5

Perfect DaysRated ★ 4.0

HarbinRated ★ 4.0

Because I Hate KoreaRated ★ 3.0

MoneyRated ★ 3.5