Movies
Ratings
571
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
DangalRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 3.5
The Book ThiefRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Back to BurgundyRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 2.5