Movies
Ratings
421
Phantom ThreadRated ★ 3.5

MoneyRated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 3.5
Maggie's PlanRated ★ 3.5

A Moment to RememberRated ★ 2.5

GyeongjuRated ★ 2.5
After the StormRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 3.0

After My DeathRated ★ 3.5
A Man and a WomanRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5

MotherRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0

ParasiteRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 5.0

Intimate StrangersRated ★ 1.0

TunnelRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0

MinariRated ★ 3.5

BurningRated ★ 4.0